Kategorijas

Pēdējie komentāri

Ziņas  -   «Audi R8 e-tron» kļūst par ātrāko elektromobili pasaulē
The movement is Caliber 3131, which differs from t...
Ziņas  -   3E - Electric HR-V ražots Lietuvā
The satin-finished steel case has a polished bezel...
Ziņas  -   Sacīkšu sporta hibrīds e-mobils startēs Dakārā
The green stamp is a symbol of rolex daydate the ...
Ziņas  -   Jaunais Ford stils tiek atklāts Evos konceptā
The new moon Cellini watch with a white paint with...Tagu mākonis

Kalendārs

Augusts 2017

Gadu atpakaļGadu uz priekšu
POTCPSSv
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Jaunumu par šo periodu nav

Banner

eco_baner_latvija

Top 5 kas ir jāzin visiem

Fakti

---- 2010.gadā Latvijā nav reģistrēts vel neviens elektromobilis.

---- 2010.gadā Latvijā reģistrēti 800 hibrīdauto.

Nissan - elektroauto varēs uzlādēt 10 minūtēs.

Izvietoja: enders Izvietots: 13 oktobrī 2011 11:11 Kategorija: Nissan Skatījumu: 2148

nissan elektroauto

Viens no galvenajiem elektrisko transportlīdzekļu trūkumiem mūsdienās ir akumulatoru uzlādēšanas laiks, ievērojami ierobežojot elektroauto izmantošanas iespējas. Dažiem modeļiem uzlādes laiks var prasīt līdz pat desmit stundām. BMW Concept i3 varēs uzlādēt vienas stundas laikā par 80%.  Ātrai uzlādei var arī izmantot  Express uzlādes stacijas. Akumulatoru uzlāde prasīs apmēram 30 minūtes, bet šāds uzlādes veids ievērojami samazina akumulatoru izmatošana laiku.

 

 Lai ievērojami samazinātu uzlādes laiku, autoražotājs  Nissan uzsāka darbu pie jaunas ātrās uzlādes staciju izstrādes. Oficiālā ziņojumā Nissan paziņo, ka  jaunās uzlādes stacijas spēs pilnībā uzlādēt elektromobiļu  akumulatoru tikai 10 minūtēs. 


 Kā darbosies šāda elektrostacija?

Uzlādes elektrostacija darbosies uz bezvadu principa. Speciālā pārkošanās vietā tiks uzstādīta uzlādes stacija ar maiņstrāvas elektrisko avotu. Novietojot savu automašīnu šādā uzlādes stacijā, magnētiskais lauks no elektrostacijas iedarbosies uz speciālu elementu mašīnā, radot viņā indukcijas strāvu. Pašlaik līdzīga tehnoloģija jau tiek izmantota mobilajiem tālruņiem un citu mazu ierīču uzlādēšanai.

 

Ka ziņo Nissan –„Mūsu izstrādātā bezvadu lādēšanas ierīce spēs uzlādēt automobiļa akumulatoru tik pat ātri ja izmantotu elektrības kabeli ”. Nissan ražotās automašīnas jau tagad var uzlādēt par 80% 30 minūtēs izmantojot bezvadu lādēšanu un tuvākajā nākotne plāno samazināt šo laiku līdz pat 10 minūtēm.   

     

Lai attīstītu šo tehnoloģiju, autoražotāja Nissan zinātnieki uzsāka sadarbību ar Japānas  universitātes Kansai speciālistiem. Universitātes zinātniekiem izdevās radīt jaunu elektrodu kondensatoram, tas izgatavots no volframa oksīda un vanādija oksīda, nevis no parasta oglekļa. Oficiālajos dokumentos teikts, ka, pateicoties šai inovācijai, kondensators var saglabāt vairāk enerģijas un samazināt  uzlādes laika nesamazinot jaudu vai spriegumu.

 

Bet desmit minūtes nav Nissan galamērķis - kompānija vēlās  pilnveidot šo tehnoloģiju un samazināt uzlādes laiku vidēji līdz trim minūtēm. 3 minūtes ir laiks, kas nepieciešams, lai uzpildītu pilnu tvertni ar benzīnu automobilim ar  iekšdedzes dzinēju.

 Tegi: elektromobilis, elektromobīlis, Nissan

Komentāru nav... Jūs varat izdarīt to pirmais!
Komentāra pievienošana
Jūsu vārds:
E-mail:
Komentārs:
Priekšskatīšana Palielināt lauku Samazināt lauku
Pusbiezs (Ctrl+B) Kursīvs (Ctrl+I) Pasvītrots (Ctrl+U) Nosvītrots (Ctrl+Shift+S) Pa kreisi (Ctrl+Shift+L) Centrā (Ctrl+Shift+M) Pa labi (Ctrl+Shift+R) Pa abām malām (Ctrl+Shift+J) Horizontāla līnija (Ctrl+H) Atsauces ievietošana (Ctrl+L) E-pasta ievietošana (Ctrl+E) Attēla ievietošana (Ctrl+Shift+I) Markēts saraksts Numurēts saraksts Saraksta rinda Preču zīme Kopiraits Reģistrēts Šrifts Tab Bez BB kodiem
Aizsardība pret botiem:
Kods no attēla:
Eco Auto
Powered by CMS Eleanor © 2017
Lapa ģenerēta 0.046 sekundi(es). Izmantots pieprasījumu: 21. GZIP ieslēgts.
© Copyright